Kategóriák

Kézmosó, kéztisztító Paszta (500ml) - Corcos 739

Online ár!

CO739/500

Új termék

 
További információk

Hidratáló, kézmosó paszta (500 ml) Corcos 739

Speciális kéztisztító paszta. Segítségével könnyedén eltávolítható festék, gyanta, szilikon stb. Minőségi alapanyagoknak köszönhetően nem irritálják a bőrt.

  • Kiváló tisztítás
  • Hidratáló hatású
  • Speciális bőrvédő adalék
  • Oldószer mentes
  • pH-érték: 6,0 -7,0

Termékinformációk

  • Felhasználás:
  • Kézmosó, tisztítószer
  • pH érték:
  • 6,0 - 7,0
  • Kiszerelés / Súly:
  • 500 ml
  • Ár tartalma:
  • 1 db kézmosó

Felhasználás

A Corcos 739 kéztisztító eltávolítja festékmaradványt, normál és közepes szennyeződéseket. Nagyon hatékony felületaktív tisztító és hidratáló keveréke, nem irritálja a bőrt.  A készítmény pH-értéke a bőr természetes védőrétegét nem támadja meg.
Felhasználás: Nedvesítse be a kezét, majd diónyi kéztisztítót tegyen a beszennyeződött bőrfelületre. Alaposan dörzsölje a pépes anyaggal a szennyezett bőrt. Kevés vízzel hígítsa tovább, majd bő vízzel öblítse le a kezét, ezután szárítsa meg. Kerülje a termék szembe jutását!
Tárolási idő: Bontatlan csomagolásban a gyártási időtől számított, legalább 30 hónapig tárolható. Szobahőmérsékleten tárolja! Műszaki adatok:
  • Szín: zöld
  • Állag: paszta
  • Sűrűség (20°C): 0,937 g/cm3
  • pH-érték: 6,0 – 7,0
  • Tárolás: hűvös, száraz helyen, +10oC és +25oC között fagytól védve
  • Eltarthatóság: 2,5 év
 
Adatok
FelhasználásKéztisztító
Méret500 ml

Menu